Privaatsuspoliitika

Meie ettevõte vastutab klientide isikuandmete kaitsmise eest, mis on antud tellimuse esitamise või ostuprotsessi ajal meie e-poes. Kõiki ostjate isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsetena. Kasutame ostjate isikuandmete kaitsmiseks kõikvõimalikke turvameetmeid. SSL-krüpteeritud andmete edastamise pangakanal pakub ostjate isikuandmetele ja pangaandmetele turvalisust. Meie tegevus internetis on kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ning Euroopa Liidu õigusaktidega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on teave, mida me kogume klientidelt tellimuse täitmise ajal e-poes ning mida kasutame kaupade kättetoimetamiseks ja ostjaga suhtlemiseks. Ostja isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja muud teavet. Kui ostja otsustab kaubad pakiautomaadi asemel tellida oma aadressile, siis tõlgendatakse seda kui ostja nõusolekut tema isikuandmete edastamiseks posti- või kulleriteenusele, mille ostja on valinud. Ostja isikuandmeid võidakse ostja nõusolekul kasutada eelseisvatest kampaaniatest ja allahindlustest teatamiseks ning teadaannete saatmiseks. Ostjad, kes ei soovi meie uudiskirju ega reklaame saada, võivad oma nimed meie aadressiloendist igal ajal kustutada.

Kogutud isikuandmete muutmine

Isikuandmeid on võimalik vaadata, redigeerida ja värskendada meie kodulehe alajaotuses „Minu konto“. E-posti aadressi muutumise korral (kasutatakse kasutaja tuvastamiseks veebilehele sisse logimisel) teatage meile sellest, sest ostja ei saa seda ise muuta. Andmeid saavad töödelda ja muuta ainult volitatud isikud.

Muutused privaatsuspoliitikas

Eeldame, et enne meie veebilehe kasutamist ning ostjaks registreerimise taotluse esitamist olete lugenud meie privaatsuspoliitikat ja selle vastu võtnud. Jätame endale õiguse vajadusel teha muudatusi privaatsuspoliitika põhitingimustesse ning teavitame sellest kõiki registreeritud ostjaid. Kõik privaatsuspoliitika või andmetöötlusega seotud küsimused võite saata e-posti aadressile info@ledkaubad.ee